• Konkurs NASHMISHMASH (dawniej MISHMASH)

   • 14.04.2024 19:07
   • Zaproszenie na konkurs NASHMISHMASH (dawniej MISHMASH)
   • Zespół Szkół Numer 1 im.Gustawa Morcinka w Tychach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XX  edycji prestiżowego konkursu NASHMISHMASH (dawniej MISHMASH). Impreza tradycyjnie przebiegać będzie w dwóch etapach: 

    I etap – Eliminacje (do 24 maja 2024) 

    Warunkiem wzięcia udziału w eliminacjach  jest przysłanie pocztą elektroniczną 

    (regulamin i karta zgłoszenia do pobrania ze strony szkoły : https://zs1tychy.edupage.org) lub tradycyjną( płyty DVD) z roboczą wersją prezentacji wraz z kartą zgłoszenia. 

    II etap - Finał (05 czerwca 2024 ) godz. 9.00 

    UWAGA :  organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminu  lub odwołania Finału konkursu z powodu sytuacji epidemiologicznej lub innej z nią powiązanej  i rozstrzygnięcia konkursu na podstawie przysłanych filmów on line , o czym finaliści zostaną poinformowani indywidualnie. 

    Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 zespołów lub solistów w dwóch kategoriach wiekowych : szkoła podstawowa i szkoła średnia, którzy wezmą udział w finale i zaprezentują się na żywo w Auli budynku Zespołu Szkół Nr 1  przy ul. Wejchertów 20  w Tychach. 

    Zmierzmy się na słowa w konkursie MISHMASH !!!! 

    Nasz pomysł polega na połączeniu nauki języka obcego z zabawą w teatr. Nazwa oddaje główną ideę konkursu: NASHMISHMASH – bo nasz ,  bo różnych języków uczymy się w szkole - bo forma,  treść i autor (z własną twórczością włącznie) są dowolne. 

    Jednocześnie pragniemy poinformować, że w roku 2005 konkurs MISHMASH  został nagrodzony przez  Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie certyfikatem European Language Label dla nowatorskich metod uczenia języków obcych. 

    Organizator: Zespół Szkół Nr 1 im.G.Morcinka 

    Koordynatorzy  : Beata Sobel  Raisa Misztela  Anna Ciszewska 

    Zespół Szkół nr 1 w Tychach 

    ul. Wejchertów 20 

    43-100 Tychy 

    tel. +48 322271799, +48 323273631 

    email: zs1@oswiata.tychy.pl 

    https://zs1tychy.edupage.org

     


    CZYSTY_zgloszenie_udzialu_nmm_24.doc

    RegulaminNASHMISHMASH2024.doc

     

   • Wróć do listy artykułów